0
0
0

Šiek tiek apie save

Šiek tiek apie save

Sveiki! Mes esame Viačeslavas ir Brigita, menininkai – keramikai, savo kūryboje ieškantys idealios formos. Gyvename ir dirbame netoli Vilniaus, gamtos apsuptyje, todėl semiamės įkvėpimo iš jos - kas atsispindi mūsų kūryboje. Su keramika dirbame nuo 2016 m., ir per tą laiką nemaža dalis mūsų gaminių pasklido po visą pasaulį, o tai motyvuoja mus plėtoti ir plėsti savo veiklą. Mes nuolat kuriame naujas autorines kolekcijas, kurios skiriasi naudojamomis medžiagomis, prasmine apkrova ir technika. Vedame edukacinius užsiėmimus ir individualias pamokas.

Nuotraukos
Panašūs straipsniai
2021/05/05
Apie mūsų kūrybą.
Apie mūsų kūrybą.
Visa mūsų gaminama keramika yra rankų darbo. Kiekvienas kūrinys yra unikalus. Mes dažnai kuriame kažką labai panašaus toje pačioje vaizdinėje ir prasminėje kolekcijoje, tačiau tuo pačiu metu kiekvienas išraižymas, kiekvienas šepetėlio potėpis bus uni..
2019/08/01
Atminties dovana
Atminties dovana
Viena gražiausių gyvenimo dalių - tai nuostabus prisiminimai! Mes padėsime įamžinti geriausias akimirkas, ar tai būtų krikštynos, jubiliejai, kūdikėlio pirmi metukai, o gal deimantinės vestuvės... Gipso formoje įamžinta rankų skulptūra, naujagimio ko..
2021/03/01
Keraminių stalo indų serija "Moliugėliai'
Keraminių stalo indų serija "Moliugėliai'
Įkvėpimas gali atsirasti žaibiškai, tačiau tobuliau nei gamta sukurti kažką labai sunku...