0
0
0

Keraminių stalo indų serija "Moliugėliai'

Keraminių stalo indų serija "Moliugėliai'

Įkvėpimas gali atsirasti žaibiškai, tačiau tobuliau nei gamta sukurti kažką labai sunku. Mūsų stalo indų serija "Moliugėliai' atsirado atsitiktinai, radome labai gražų moliugą ir gimė idėja dubenėlio moliugo formos trintai moliugų sriubai, kurią mes mėgstame ir dažnai valgome. O po to skirtingos formos, spalvos, pageidavimai...

Nuotraukos
Panašūs straipsniai
2021/05/05
Apie mūsų kūrybą.
Apie mūsų kūrybą.
Visa mūsų gaminama keramika yra rankų darbo. Kiekvienas kūrinys yra unikalus. Mes dažnai kuriame kažką labai panašaus toje pačioje vaizdinėje ir prasminėje kolekcijoje, tačiau tuo pačiu metu kiekvienas išraižymas, kiekvienas šepetėlio potėpis bus uni..
2019/08/01
Atminties dovana
Atminties dovana
Viena gražiausių gyvenimo dalių - tai nuostabus prisiminimai! Mes padėsime įamžinti geriausias akimirkas, ar tai būtų krikštynos, jubiliejai, kūdikėlio pirmi metukai, o gal deimantinės vestuvės... Gipso formoje įamžinta rankų skulptūra, naujagimio ko..
2021/02/08
Šiek tiek apie save
Šiek tiek apie save
Sveiki! Mes esame Viačeslavas ir Brigita, menininkai – keramikai, savo kūryboje ieškantys idealios formos. Gyvename ir dirbame netoli Vilniaus, gamtos apsuptyje, todėl semiamės įkvėpimo iš jos - kas atsispindi mūsų kūryboje. ..